Krodo

Vítáme vás na webových stránkách rodinného pivovaru KRODO

KRODO byl mysteriózní keltský bůh, ctěný předkřesťanskými germánskými Sasy a prvními Slovany jako Bůh hojnosti a blahobytu.
A protože i my chceme prostřednictvím našich výrobků přinášet Vám, milovníkům piva, jen to nejlepší, rozhodli jsme se náš malý rodinný pivovar pojmenovat právě po něm.

 

UPOZORNĚNÍ: Minipivovar KRODO neprovozuje pivní turistiku. Omlouváme se všem zájemců o tento druh aktivity a děkujeme za pochopení.

Velké poděkování předem ohlášeným zákazníkům a sběratelům, např. cyklistické rodině, která dorazila na těchto strojích až z dalekého Liberce (90km)

polským autoturistům z dalekých Katovic (340km) a vlakovému turistovi a nadšenci z Ostravy (250km). Rekordní cyklistiký návštěvník z Anglie Mr.John R.Hackworth z města NEWCASTLE (1490km) při své cestě po Čechách nás donutil založit návštěvní knihu.

Krodův květnový "občasník¨  -  doplněná verse (10.05.2020)

 Jak bylo v dubnu avizováno byla uvařena:

: svrchně kvašená IPA 15* (6,2%alk.) -pro velký zájem byla vyprodána 09.05.2020

 

: spodně kvašená výčepní  světlá   10*  (4,0 alk.) za studena chmelená - úspěšně zraje a ke konzumaci bude připravena od 05.06.2020

pivo je vařené v letním období - v cyklistické sezóně - je lehké, chuťově vyvážené a po fyzické námaze neobyčejně prospěšné, s velkou dávkou minerálů a vitamínů vč. jemně hořké chmelové chuti na jazyku.

 

ZMĚNA !!!! pro velký zájem a přání uvařil v neděli 10.05.2020 sládek svrchně kvašené,silné světlé pivo speciál "IPA 15* (6,4% alk.) Ke konzumaci bude 15* od 05.06.2020

..... kdo to ještě nezažil, tak po dopití Vám zůstane na patře zdravá chmelová  hořkost a neodolatelná slabost dát si ještě jednu 15* ..... a vo tom to je.....

                                                                 * * * * * 

Vzhledem k tomu, že všeobecně na "desítku" je vymyšleno mnoho "vše říkajících přívlastků", prosíme o jejich zaslání na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. 

Vaše vtipné a výstižné pojmenování desítky, pro potěchu vlastní i všech čtenářů,kteří stránky KRODA navštěvují....ať náhodou nebo dokonce schválně-vyhodnotíme, uveřejníme, a samozřejmě odměníme.

Stačí zaslat Váš výraz pro "desítku" a zanechat kontakt. Termín je konec května 2020 !!

                                                              * * * * * 

!!!!! Víme, není to zvyklost, ale prosíme stálé odběratele a naše fandy (protože náš minipivovar je menší než malý), aby v rámci možností zavolali na známá čísla - jejich nadstandardní požadavek budeme rezervovat.

Totéž platí i pro cyklisty,kteří jedou i třicet km,aby nejeli zbytečně - pokud zdravá jízda na kole nepůsobí větší radost a potěšení, než jemný záklon hlavy s klouzavým pohybem zdravého pivního moku....!!!!

                                                             * * * * * 

Prodejní výdej piva (sudy, PET lahve) je vždy v pátek od 15,00 do 18,00 hodin  Po telefonické domluvě lze dohodnout i jiný termín.

 - PRO SBERATELE PIVNICH ETIKET: je připraveno již pět serií 

- bližší informace o KELTECH, jejich zvycích a keltském pivu najdete v pivovarské kronice při návštěvě minipivovaru KRODO, kam můžete sdělit i své pocity po degustací vzorku.

 

 

 

img 01

Suroviny a alergeny

Zde Vám na přání vysvětlíme alergeny v našich produktech.

img 02

Technologie

Zakládáme si na české tradici vaření piva, použité technologii a precizním výběru ryze českých surovin pro piva plzeňského typu. Pro naše speciály odebíráme suroviny od prověřených zahraničních výrobců a dodavatelů.

img 03

Produkty

Minipivovar KRODO si nezakládá jen na dobrém a lahodném pivu, ale budujeme silnou značku KRODO. Proto Vám zde budeme představovat výrobky a doplňky pod značkou KRODO.

img 04

Kde nás lze ochutnat

Kdo nezaváhal, našel nás.


 

Naše nabídka

Vyrábíme pro Vás piva plzeňského typu, ale i speciály jako jsou ALE,  IPA a další.


 

 

 


KRODO
Mokrovousy 111
503 15 Nechanice
Czech Republic
EUROPE

tel.: +420 602 639 542
Email: brewkrodo@email.cz
GPS: 50.2765858N, 15.6872306E 

IČ: 72396695 | DIČ: CZ7803193057

Image
mapa webu | Přihlásit | © 2017 designed by Petr Holman