Krodo

Vítáme vás na webových stránkách rodinného pivovaru KRODO

KRODO byl mysteriózní keltský bůh, ctěný předkřesťanskými germánskými Sasy a prvními Slovany jako Bůh hojnosti a blahobytu.
A protože i my chceme prostřednictvím našich výrobků přinášet Vám, milovníkům piva, jen to nejlepší, rozhodli jsme se náš malý rodinný pivovar pojmenovat právě po něm.

 

UPOZORNĚNÍ: Minipivovar KRODO neprovozuje pivní turistiku. Omlouváme se všem zájemců o tento druh aktivity a děkujeme za pochopení.

Velké poděkování předem ohlášeným zákazníkům a sběratelům, např. cyklistické rodině, která dorazila na těchto strojích až z dalekého Liberce (90km)

polským autoturistům z dalekých Katovic (340km) a vlakovému turistovi a nadšenci z Ostravy (250km). Rekordní cyklistiký návštěvník z Anglie z městečka severně od Londýna (1490km) při své cestě po Čechách nás donutil založit návštěvní knihu.

Krodův listopadový občasník

Italská světlá 11* zachutnala a byla odčerpána z ležáckého tanku hned po vyzrání,t.j.10 dní před SAMHAINEM-keltským novým rokem.

Jak jsme v říjnu oznámili, v listopadu byla uvařena jantarová IPA 15* na vánoční a silvestrovský stůl!!

Pro šťourálky, hnidopichy a štamgasty - alkohol 6,2% a tři americké chmely CITRA,MOSAIC,CASCADE.

Když dá Bůh štestí- na degustační pípy se dostane od 8.prosince, kdy bude i v lahvovém odběru v sídle pivovaru.

IPA není na vylití krku-pije se rozvážně, v klidu, v sedě a z vlhkých tenkostěnných sklenic, které jsou menší než "půllitr" a jsou na stopce,...... a když najdete místo, kde lze sedět i s dobrým, lahodným, voňavým a čoudícím doutníkem, je vše par exellence.........samozřejmě  jak kde - jiný kraj, jiný mrav.

Další až v prosincovém občasníku.

 - PRO SBERATELE PIVNICH ETIKET: jsou připraveny první čtyři serie

 

 

 

img 01

Suroviny a alergeny

Zde Vám na přání vysvětlíme alergeny v našich produktech.

img 02

Technologie

Zakládáme si na české tradici vaření piva, použité technologii a precizním výběru ryze českých surovin pro piva plzeňského typu. Pro naše speciály odebíráme suroviny od prověřených zahraničních výrobců a dodavatelů.

img 03

Produkty

Minipivovar KRODO si nezakládá jen na dobrém a lahodném pivu, ale budujeme silnou značku KRODO. Proto Vám zde budeme představovat výrobky a doplňky pod značkou KRODO.

img 04

Kde nás lze ochutnat

Kdo nezaváhal, našel nás.


 

Naše nabídka

Vyrábíme pro Vás piva plzeňského typu, ale i speciály jako jsou ALE,  IPA a další.


 

 

 


KRODO
Mokrovousy 111
503 15 Nechanice
Czech Republic
EUROPE

tel.: +420 602 639 542
Email: brewkrodo@email.cz
GPS: 50.2765858N, 15.6872306E 

IČ: 72396695 | DIČ: CZ7803193057

Image
mapa webu | Přihlásit | © 2017 designed by Petr Holman